Offcanvas Info

KPiR, ryczałt, VAT
KPiR, ryczałt, VAT
Deklaracje PIT, VAT, JPK
Deklaracje PIT, VAT, JPK
Kadry, płace, ZUS
Kadry, płace, ZUS
Ewidencje VAT, pliki kontrolne
Ewidencje VAT, pliki kontrolne
Previous Next Play Pause
A A A
Zbigniew Drozd - Doradca Podatkowy

Dostarczamy kompleksowe usługi rachunkowe dla firm

Biuro Rachunkowe AXEL w Legnicy oferuje kompleksową obsługę księgową i podatkową od 1992 r.. Współpracujemy zarówno z dużymi jak i małymi firmami, pomagając im w spełnianiu wymogów rachunkowych oraz podatkowych. Wspieramy klientów w poruszaniu się w złożonym środowisku przepisów podatkowych poprzez pomoc w zachowaniu zgodności z różnymi przepisami, standardami oraz wymogami obowiązującymi w Kraju jak i za granicą.

Biuro Rachunkowe AXEL, w odróżnieniu od innych usługodawców, posiada własnych specjalistów księgowych. Zapewniając spójność i wysoką jakość obsługi oraz zgodność ze standardem bezpieczeństwa informacji, pomaga to nam ograniczać i szybko rozwiązywać problemy przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z przepisami.

Naszym celem jest zapewnienie Państwa podmiotom wszelkich funkcji i korzyści z prowadzonej wewnętrznie obsługi rachunkowej oraz podatkowej. Nasze usługi księgowe wzbogacą środowisko Państwa firmy, o skuteczne procesy i niezawodne środowisko kontroli. Zadaniem naszych zespołów ds. rachunkowości i podatków jest umożliwienie klientom prowadzenia i rozwoju działalności na rynku krajowym oraz wejścia na rynek globalny.  Połączenie wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów z funkcjonalnością systemów pozwala naszym klientom prowadzić działalność w każdym miejscu w Kraju, umożliwiając im skupienie się na osiąganiu celów biznesowych oraz strategicznych.

Nasze usługi obejmują:

  • obsługę rachunkową i księgową
  • usługi w zakresie VAT oraz PIT
  • sprawozdawczość podatkowa
  • kadry i płace
  • ZUS